Tiek daug būdų atsipalaiduoti

Pramogos

„Belvilio“ poilsio komplekse veiklos ras visi aktyvaus poilsio mėgėjai. Viešbučio teritorijoje įrengta lauko teniso, futbolo ir krepšinio aikštė bei tinklinio aikštelė. Norintiems vandens pramogų – vasaros sezonu galime pasiūlyti pasiplaukiojimą valtimis, kanoja ar motorinio katerio nuomą. Norintiems pasigrožėti miško apylinkėmis siūlome leistis į pasivažinėjimą dviračiais, o žiemos sezonu – žygį per miškus, su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

Lauko teniso/krepšinio/tinklinio/futbolo aikštelės nuomos kaina
15 €/val.

Teniso raketės nuomos kaina
3 €/val.

Teniso kamuoliukų (4 vnt.) nuomos kaina
3 €/val.

Motorinės valties nuomos kaina
150 €/val.

Valties nuomos kaina
7 €/val. (2 arba 4 irklai)
50 €/diena (2 arba 4 irklai)

Kanojos nuomos kaina
7 €/val.
50 €/diena

Kepsninė
Didelė 30€/diena
Maža 15 €/diena

Laužavietė su malkomis
Didelė 87 €/diena
Maža 60 €/diena

Atraskite

Restoranas "Belvilis"

Restoranas „Belvilis“ įsikūręs 3-iame pagrindinio pastato aukšte, apsuptas pušų peizažo, matomo pro skaidrius restorano langus.
Restorano kokybės garantas – patikima europietiško stiliaus virtuvė, sotūs ir skanūs patiekalai, suasmenintas ir šiltas aptarnavimas, platus gėrimų asortimentas ir jauki aplinka.

Patirkite

Baseinas ir pirtys

Pirmame viešbučio aukšte Jūsų lauks jauki pirčių ir baseino erdvė su turkiška garine pirtimi, sauna, baseinu, sūkurine vonia bei poilsio zona. Leiskite pailsėti ne tik savo protui, bet ir kūnui, atkurdami savo harmoniją iš naujo.

Atsipalaiduokite, pasisemkite energijos naujos dienos pradžiai ar praleiskite raminantį vakarą su šeima, draugais ar dviese. Mūsų svečių patogumui, siekdami sukurti nepamirštamą patirtį, galime pasiūlyti ir atpalaiduojančius kūno masažus, atliekamus profesionalių savo srities specialistų.

ŠVĘSKITE

Konferencijos ir renginiai

Trys skirtingo dydžio erdvės su pro langus atsiveriančiais gamtos vaizdais – unikali ir įkvepianti vieta Jūsų įmonės renginiams, pristatymams, mokymams ar gražiausioms asmeninėms šventėms. Leiskite mums pasirūpinti visais planavimo rūpesčiais už Jus.

Nuo visos reikalingos technikos, dekoro, maisto ir gėrimų iki paskutinio muzikos akordo – mūsų patirtis su savo sričių profesionalais padės sukurti nepamirštamą ir nepriekaištingą renginį.

Emocijos

Pramogos

Belvilis Hotel poilsio komplekse veiklos ras visi aktyvaus poilsio mėgėjai. Viešbučio teritorijoje įrengta lauko teniso, futbolo, tinklinio ir krepšinio aikštelė. Norintiems vandens pramogų – vasaros sezonu galime pasiūlyti pasiplaukiojimą valtimis, kanoja, ar motorinio katerio nuomą.

Norintiems pasigrožėti miško apylinkėmis siūlome leistis į pasivažinėjimą dviračiais, o žiemos sezonu – žygį per miškus, su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

Dažniausiai užduodami klausimai
Etiketas
 • Atvykimas i baseinų ir pirčių zoną, bei pasirinktas procedūras.
  Prašome atvykti likus 15 minučių iki pasirinktos procedūros arba numatyto apsilankymo laiko baseinų ir pirčių zonoje, bei mėgautis ramybe.
 • Mobilieji telefonai
  Baseinų ir pirčių zonoje, nesant būtinybei, prašome nesinaudoti mobiliaisiais telefonais ir laikyti juos tyliuoju režimu.
 • Asmeniniai daiktai
  Mes suteikiame saugią vietą jūsų asmeniniams daiktams baseinų ir pirčių zonoje. Tačiau neprisiimame atsakomybės už jų praradimą ar žalą. Rekomenduojame vertingus daiktus laikyti seife, esančiame jūsų viešbučio kambaryje/namelyje.
 • Sveikata
  Nurodykite masažo specialistams savo sveikatos būklę ir alergijas, taip pat nėštumą ar bet kokias su sveikata susijusias problemas. Nerekomenduojame vartoti alkoholinių gėrimų prieš ar iš karto po procedūrų. Neprivačios rezervacijos atveju, draudžiame vartoti alkoholinius gėrimus naudojantis baseinų ir pirčių zona.
 • Vaikai
  Vaikai iki 16 m. gali naudotis baseinų ir pirčių zona, jei juos lydi vienas iš tėvų/globėjų arba suaugusiųjų. Taip pat naudotis teikiamomis procedūromis tik su tėvų/globėjų leidimu.
 • Saugumas
  Maksimalus baseino gylis – 1,40 m. Prie baseino nėra gelbėtojų. Vaikai baseinu gali naudotis tik lydimi suaugusiųjų arba tėvų/globėjų.
 • Rūkymas
  Atkreipkite dėmesį, kad viso komplekso vidaus patalpose rūkyti cigaretes, tabako gaminius ar bet kokio pobūdžio tabako prietaisus yra draudžiama.
Atsiliepimai

Ką sako klientai?