Tiek daug būdų atsipalaiduoti

Konferencijos ir renginiai

Trys skirtingo dydžio erdvės su pro langus atsiveriančiais gamtos vaizdais – unikali ir įkvepianti vieta jūsų įmonės renginiams, pristatymams, mokymams ar gražiausioms asmeninėms šventėms. Leiskite mums pasirūpinti visais planavimo rūpesčiais už jus. Nuo visos reikalingos technikos, dekoro, maisto ir gėrimų iki paskutinio muzikos akordo – mūsų patirtis su savo sričių profesionalais padės sukurti nepamirštamą ir nepriekaištingą renginį.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti tris skirtingo dydžio renginių sales: 70 žmonių talpinančią erdvią konferencijų salę su nepamirštamu vaizdu pro stiklinius stogo langus, 16-os vietų posėdžių salę svarbiems susitikimams ir 10-ies vietų specialųjį derybų kambarį. Visos erdvės yra aprūpintos vėsinimo sistema, patogiomis sėdimomis vietomis, produktyviam darbui pritaikyta įranga ir jūsų renginiui tinkama akustika.

Planuojantiems asmeninę šventę – mūsų poilsio kompleksas pasiruošęs sukurti nepamirštamą patirtį: nuo patogaus svečių apgyvendinimo, jaukių sprendimų ceremonijai, unikalių idėjų renginiui ir dekorui visose erdvėse, ir restorane, iki kitos dienos aktyvaus laiko sporto aikštynuose, vandens pramogų Bebrusų ežere, iškylos gamtoje su kepsniais ant laužo ar ramaus poilsio pirčių ir baseino erdvėje.

Konferencijų metu aprūpinsime Jus šia įranga:

 • 3M Digital Wall Display monitoriumi
 • Rašymo lenta su rašikliais
 • Nešiojamu kompiuteriu
 • LCD televizoriumi
 • Interneto ryšiu
 • Telefono ryšiu
 • Kopijavimo paslaugomis

Išdėstymo galimybės:

1) Derybų kambarys 5 žmonėms

 

2) Posėdžių salė 10 žmonių

 

3) “Klasės” stiliumi – maksimalus dalyvių skaičius 34 žmonės

 

4) “Klasės” stiliumi – maksimalus dalyvių skaičius 44 žmonės

 

5) Konferencijos stiliumi – maksimalus dalyvių skaičius 32 žmonės

 

6) “O-formos” stiliumi – maksimalus dalyvių skaičius 44 žmonės

 

7) “Teatro” stiliumi – maksimalus dalyvių skaičius 68 žmonės

 

8) “Teatro” stiliumi – maksimalus dalyvių skaičius 72 žmonės

 

9) “U-formos” stiliumi – maksimalus dalyvių skaičius 34 žmonės

Atraskite

Restoranas "Belvilis"

Restoranas „Belvilis“ įsikūręs 3-iame pagrindinio pastato aukšte, apsuptas pušų peizažo, matomo pro skaidrius restorano langus.
Restorano kokybės garantas – patikima europietiško stiliaus virtuvė, sotūs ir skanūs patiekalai, suasmenintas ir šiltas aptarnavimas, platus gėrimų asortimentas ir jauki aplinka.

Patirkite

Baseinas ir pirtys

Pirmame viešbučio aukšte Jūsų lauks jauki pirčių ir baseino erdvė su turkiška garine pirtimi, sauna, baseinu, sūkurine vonia bei poilsio zona. Leiskite pailsėti ne tik savo protui, bet ir kūnui, atkurdami savo harmoniją iš naujo.

Atsipalaiduokite, pasisemkite energijos naujos dienos pradžiai ar praleiskite raminantį vakarą su šeima, draugais ar dviese. Mūsų svečių patogumui, siekdami sukurti nepamirštamą patirtį, galime pasiūlyti ir atpalaiduojančius kūno masažus, atliekamus profesionalių savo srities specialistų.

ŠVĘSKITE

Konferencijos ir renginiai

Trys skirtingo dydžio erdvės su pro langus atsiveriančiais gamtos vaizdais – unikali ir įkvepianti vieta Jūsų įmonės renginiams, pristatymams, mokymams ar gražiausioms asmeninėms šventėms. Leiskite mums pasirūpinti visais planavimo rūpesčiais už Jus.

Nuo visos reikalingos technikos, dekoro, maisto ir gėrimų iki paskutinio muzikos akordo – mūsų patirtis su savo sričių profesionalais padės sukurti nepamirštamą ir nepriekaištingą renginį.

Emocijos

Pramogos

Belvilis Hotel poilsio komplekse veiklos ras visi aktyvaus poilsio mėgėjai. Viešbučio teritorijoje įrengta lauko teniso, futbolo, tinklinio ir krepšinio aikštelė. Norintiems vandens pramogų – vasaros sezonu galime pasiūlyti pasiplaukiojimą valtimis, kanoja, ar motorinio katerio nuomą.

Norintiems pasigrožėti miško apylinkėmis siūlome leistis į pasivažinėjimą dviračiais, o žiemos sezonu – žygį per miškus, su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

Dažniausiai užduodami klausimai
Etiketas
 • Atvykimas i baseinų ir pirčių zoną, bei pasirinktas procedūras.
  Prašome atvykti likus 15 minučių iki pasirinktos procedūros arba numatyto apsilankymo laiko baseinų ir pirčių zonoje, bei mėgautis ramybe.
 • Mobilieji telefonai
  Baseinų ir pirčių zonoje, nesant būtinybei, prašome nesinaudoti mobiliaisiais telefonais ir laikyti juos tyliuoju režimu.
 • Asmeniniai daiktai
  Mes suteikiame saugią vietą jūsų asmeniniams daiktams baseinų ir pirčių zonoje. Tačiau neprisiimame atsakomybės už jų praradimą ar žalą. Rekomenduojame vertingus daiktus laikyti seife, esančiame jūsų viešbučio kambaryje/namelyje.
 • Sveikata
  Nurodykite masažo specialistams savo sveikatos būklę ir alergijas, taip pat nėštumą ar bet kokias su sveikata susijusias problemas. Nerekomenduojame vartoti alkoholinių gėrimų prieš ar iš karto po procedūrų. Neprivačios rezervacijos atveju, draudžiame vartoti alkoholinius gėrimus naudojantis baseinų ir pirčių zona.
 • Vaikai
  Vaikai iki 16 m. gali naudotis baseinų ir pirčių zona, jei juos lydi vienas iš tėvų/globėjų arba suaugusiųjų. Taip pat naudotis teikiamomis procedūromis tik su tėvų/globėjų leidimu.
 • Saugumas
  Maksimalus baseino gylis – 1,40 m. Prie baseino nėra gelbėtojų. Vaikai baseinu gali naudotis tik lydimi suaugusiųjų arba tėvų/globėjų.
 • Rūkymas
  Atkreipkite dėmesį, kad viso komplekso vidaus patalpose rūkyti cigaretes, tabako gaminius ar bet kokio pobūdžio tabako prietaisus yra draudžiama.
Atsiliepimai

Ką sako klientai?