Koks bebūtų Jūsų gyvenimo būdas ir pomėgiai, Vila Belvilis - tai išskirtinis Jūsų pasirinkimas atostogoms. Tai įvairiapusiškas poilsis išskirtinėje vietoje ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje - Viloje Belvilis, Palangoje.

Vila Belvilis tai:

Tai privatumas ir komfortas - uždaras 8.2 arų ploto kiemas apsuptas augalų, o Vilos svetainė sujungta su vidiniu kiemu taip, kad Jūsų niekada nematys praeiviai.

300 kv.metrų ploto Viloje ir 36 kv.m pirtyje viskas įrengta taip, kad Jūs nepriklausytumėte nei nuo oro, nei nuo kaimynų, nei nuo kitų pašalinių. Privatumą užtikrins ne tik  uždaras kiemas, bei ir praėjimas tik su kortele.

Čia Jūs rasite: nemokamą belaidį interneto ryšį, televiziją, gaisrinę signalizaciją, visur vėsinimo sistema, didžiulė svetainė sujungta su kiemo erdve, virtuvė, žaidimų kambarys, nemokamas parkavimas automobiliams uždarame kieme, nerūkoma.

Vasara kieme Jūsų laukia ir šildomo vandens lauko baseinas, su priešsrove plaukimui. O šalia baseino - visus metus karšta ir  sūkurinė vonia (visą laiką: 360C). Šalia baseinų, kieme - privati malkomis kūrenama pirtelė.

O taip pat privačiame kieme Jūsų paslaugoms: lauko terasa, saulės gultai, pievutė, malkinė kepsninė.

Čia konfidencialu, patogu, nauja, modernu, komfortiška ir estetiška.

Čia 22 stacionarios vietos su atskirais san.mazgais: trys dviviečiai kambariai antrame aukšte ir keturi keturviečiai kambariai trečiame (juose po dvi loveles - stačiais laiptais lipant į antresoles).

Čia - Palangos centras: šalia Basanavičiaus gatvė (200m). Tiškevičių parkas (1.2km). Paplūdimys (300m). Bėgimo takas “Labrytys” (200m). Bažnyčia (500m). SPA kompleksai...

Vila Belvilis - tai daugiau nei tik namai Palangoje. Tai visos atostogų fantazijos vienoje vietoje.

 

Atvažiavus- nebesinori ir išeiti. Čia smagu bet kokiu oru.

 

„BELVILIS” – toli nuo rūpesčių

 

Kainos:

Vila nuomojama tik visa ir tik vienam užsakovui tuo pačiu metu (Viloje negyvenantys asmenys negali lankytis patalpose ir teritorijoje).

Visos Vilos (28 nakvynės vietos) nuomos kaina - 1700 €/parai (60 €/asm.). Vila nuomojama ne trumpesniam nei dviejų parų laikotarpiui.

Visos Vilos nuomos kaina, jei Viloje apsistoja maziau nei dešimt žmonių - 1000 €/parai (100 €/asm) . Vila nuomojama ne trumpesniam nei dviejų parų laikotarpiui.

Nuomojant Vila ilgesniam nei 10-šimt parų laikotarpiui, kiekviena sekanti para su 30% nuolaida.

Pastaba: Vila skirta poilsiui.

 

Galerija:

View the embedded image gallery online at:
https://belvilis.lt/lt/vila-palangoje.html#sigFreeId9457cda298