“Belvilio” viešbutis – tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vienovė, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas.
 
Norintiems geriau susipažinti su apylinkėmis, siūlome puikius vandens maršrutus valtimis ir baidarėmis po Bebrusų bei aplinkinius ežerus, maršrutus dviračiais ir ekskursijas po Molėtų rajono įžymybes.
 
Jūsų posėdžiai bei susitikimai bus malonūs ir jaukūs moderniausia įranga aprūpintose konferencijų salėse, pro kurių langus galėsite grožėtis nuostabiais pušų vaizdais bei ežero platybe.

Mes ėmėmės visų priemonių, kad Jūsų poilsis būtų ne tik jaukus bei komfortabilus, bet visapusiškai saugus ir ramus.
 
Tikimės, kad mūsų personalo nuoširdus darbas ir šypsenos suteiks Jums daug šilumos ir padės Jums jaustis tarsi namų aplinkoje, kur Jums nieko netruks, kur Jūs būsite toli nuo rūpesčių…
         

Projekto pagrindinis tikslas buvo - rekonstruoti seną poilsiavietę ir sukurti naują rekreacijos centrą. Skatinamojo turizmo centras teikia netradicines turizmo paslaugas ištisus metus. Projektas įgyvendintas unikalioje senosios poilsinės vietoje – Labanoro girios pašonėje, su vaizdais į Bebrusų ežerą, atsiveriančiais nuo restorano ir gyvenamų namukų terasų.
 


Įgyvendinus projektą, yra pasiekta šių rezultatų:

  • rekonstruotas pagrindinis pastatas ir poilsiniai namukai;
  • sutvarkyta rekreacijos centro teritorija;
  • sukurtas modernus rekreacijos centras;
  • gauta aukšta paslaugų teikimo klasifikacija regione;
  • sukurtos naujos tiesioginės darbo vietos.

 

Įgyvendinus projektą ir sukūrus modernų rekreacijos centrą, pradėtas teikti platus turizmo paslaugų asortimentas. Tai skatinamojo, konferencinio turizmo, aktyvaus bei nestandartinio poilsio paslaugos, turizmo paslaugų paketai. Centras pritaikytas turizmo paslaugų teikimo veiklos vykdymui šaltuoju metų laiku.


Iš visų teikiamų rekreacinio centro paslaugų galima išskirti šias paslaugas, kurios  teikiamos žiemos sezono metu: mokymų, konferencijų ir seminarų organizavimas, apgyvendinimas, maitinimas, pirtys, masažai, įvairių renginių organizavimas, pėsčiųjų trasos, patyriminis mokymas, sportinių varžybų – žūklės, orientacinės, slidinėjimo, čiuožimo – organizavimas, vairavimas ant ledo, pažintinės ekskursijos, inventoriaus nuoma.

Projekto dėka sena, apleista poilsio bazė rekonstruota į modernų 4 žvaigždučių rekreacijos centrą „SPA Hotel Belvilis“, sutvarkyta ne tik centro, bet ir apylinkės teritorija – įrengti 5 dviračių takeliai, sutvarkyta ežero pakrantė ir paplūdimys.


Rekreacijos centras papildo Molėtų rajono turizmo infrastruktūrą, kur teikiamos naujos paslaugos. Atnaujinta infrastruktūra, aukštas klasifikacinis įvertinimas, teikiamos aukštos kokybės paslaugos bei naujų turizmo paslaugų pasiūla, išplėtė esamą Molėtų rajono ir Rytų Aukštaitijos regiono turizmo infrastruktūrą, leido  pasinaudoti  augančiomis turizmo srautų galimybėmis. Ne sezono metu teikiamos paslaugos išlygins turizmo paslaugų svyravimus ir padidins bendrą regiono konkurencingumą turizmo rinkoje.

{youtube}wODeGIwaQSw|600|450|0{/youtube}

FaLang translation system by Faboba